kosmetika

Jaké služby nabízíme?

 • kompletní ošetření všech typů pleti
 • různé druhy pleťových masek
 • barvení obočí a řas
 • depilace celého těla teplými vosky
 • masáže obličeje a dekoltu

něco o kosmetice | kosmetika Brno

Každodenní hygiena, péče o pokožku a její ošetření různými kosmetickými přípravky se staly běžnou součástí každého z nás.

Pleť je u všech lidí jiná, je jedinečná, liší se dle přirozených vlastností a biologického věku. Všeobecně můžeme druhy pleti rozdělit do několika skupin. Před ošetřením je velice důležité provést diagnostiku pleti a na jejím základě použít správné přípravky.

Já pracuji s velice kvalitní profesionální kosmetikou Syncare. Je to česká kosmetika na francouzských základech.

více o nabízených službách | kosmetika Brno

 • diagnostika pleti
 • kompletní ošetření obličeje, krku a dekoltu dle typu pleti
 • peeling obličeje
 • různé druhy pleťových masek jako např. čistící, tonizační, na problematickou pleť ,bylinná, s minerály, čokoládová atd.
 • barvení řas a obočí, prodlužování řas
 • relaxační masáž
 • večerní, slavnostní a svatební líčení
 • arganový olej

Kompletní ošetření trvá cca 90 min. a cena je uvedena v ceníku
Objednávky na tel. 724 168 659

Arganový olej| kosmetika Brno

Arganový olej

 

·         Obsahuje:  vitamin A a vitamin E

·         regenerační, hydratační, nutriční a anti-aging efekt.

·         Podporuje pružnost pokožky, zjemňuje jemné linky a vrásky, lečí akné a hojí jizvy.

·         Toto "tekuté zlato" je bohaté také na nenasycené mastné kyseliny spolu s dalšími prospěšnými živinami a enzymy. Jednotlivě i společně, tyto živiny pomáhají chránit kůži před ultrafialovým zářením a zároveň vyživují pokožku.

·         Lidé budou často překvapeni, jak zdravá a vitální je Vaše pleť - a budou mít pravdu! Bude zdravější než tomu bylo dříve, díky jedinečné kolekci vitamínů a živin arganového oleje.

·         Po staletí užívaly marocké ženy arganový olej jako magický elixír krásy a mládí. Nyní muži a ženy na celém světě používají arganového oleje jako přírodní metody k zastavení procesu stárnutí.

·         Arganový olej obsahuje mnohem více vitaminů než ostatní odvozené rostlinné produkty (např. olivový olej). 

·         Arganový olej je ideální pro extrémně suchou a oslabenou pleť. Díky svým skvělým ochranným, hydratačním a vyživujícím vlastnostem.

·         Arganový olej stimuluje sebe-obranné mechanismy pokožky proti všem nepříznivým faktorům okolního prostředí, jako jsou sluneční záření, prach a alergeny. To pomáhá předcházet poškození kůže a jejímu stárnutí.

·         Arganový olej podporuje lepší hydrataci pokožky a zároveň posiluje hydro-lipidy přítomné v naší kůži.

·         Arganový olej pomáhá obnovit architekturu kůže. Zvyšuje také rychlost podkožního krevního a mízního mikro-oběhu, což pomáhá zpomalit přirozený proces stárnutí pokožky.

·         Arganový olej není mastný, přesto pomáhá zvlhčit a regenerovat suchou a popraskanou kůži. Mimoto také pomáhá odstranit přebytečný olej z mastné pleti.

·         Arganový olej lze efektivně využít k léčbě různých typů kožních problémů jako jsou ekzémy nebo lupénka.

·         Arganový olej také pomáhá předejít vzniku strií na kůži a zároveň snižuje jejich viditelnost.


Obecně platí, že arganový olej zlepšuje texturu pleti a zanechá ji jemnou a vláčnou.

Proč je arganový olej nejvzácnější?

Existují dva hlavní důvody, proč je olej z plodů arganového stromu tak vzácný.

1.    je skutečnost, že pochází ze stromu, který je v současnosti ohrožen a vysytuje se pouze na několika málo místech v Marockém království.

2.    je velké množství práce potřebné pro získání malého množství oleje.

3.    Další důvody, které určují jeho vysokou cenu jsou jeho jedinečné nutriční, léčivé a kosmetické účinky ve srovnání s ostatními oleji a přírodními produkty.

Péče o nehty

·         Arganový olej obsahuje vitamín E - napomáhá hydrataci kůže nehtového lůžka a posílení nehtů. Navíc pomáhá předcházet problémům s nehty ještě před jejich vznikem.

·         Arganový olej také obsahuje skvalen -  při léčbě některých onemocnění kůže a zabraňuje vzniku kožních problémů. Nejen, že skvalen hraje důležitou roli v péči o naše nehty, ale je i kondicionérem pokožky nehtového lůžka. Udržuje ji jemnou a zabraňuje tak nepříjemným narušením nehtů.

·         Arganový olej obsahuje esenciální mastné kyseliny, které jsou velmi potřebné k udržení zdravých nehtů. Nedostatek esenciálních mastných kyselin bude mít za následek zlomené nehty a nezdravou, zarudlou a potrhanou kůží v okolí nehtového lůžka.

·         Arganový olej obsahuje nejen různé složky, které jsou pro zdravé a silné nehty nezbytné, ale také obsahuje prvky, díky kterým budou Vaše nehty vypadat krásně a leskle.

 

·         Arganový olej Vám pomůže zbavit se kožních obtíží. Díky léčivým látkám, které olej obsahuje, je vynikajícím pomocníkem při léčbě lupénky, atopických i suchých ekzémů, hnisavých zánětů kůže, suché kůže, popálenin, ale třeba i akné. Olej stimuluje přirozené obranné a obnovovací funkce pokožky. Čistí, zvláčňuje a vyživuje ji a poskytuje jí ochranu před nepříznivými vlivy z okolního prostředí. Olej jemně vmasírujte do postižených míst i třikrát denně do doby, než dojde ke zlepšení, minimálně však sedm dní.

 

 

 

 

 

Vznik a léčba akné

Přesné příčiny vzniku akné nejsou známy. Nejvíce se zmiňují hyper-produktivní olejové žlázy, špatné stravování, kožní problémy způsobené hyperaktivitou bakterií pokožky, nebo blokované póry. Olej, který je vylučován do pokožky přirozeně se kvůli nedostatečnému čištění nahromadí a může ucpat kožní póry. Když mluvíte o oleji ve vztahu k akné, většina lidí se na vás bude dívat nevěřícně. Jak může pomoci olej s akné, když právě mastná pleť je první věc, která způsobuje pupínky? To je pravda, ale arganový olej je jiný!

 

·         Přestože je arganový olej klasifikován jako olej, nezanechává žádné dráždivé zbytky a opravdu pomáhá vyčistit kůži

·          Arganový olej se používá stejně jako krém, funguje jako ochrana proti slunečnímu záření a jako bariéra proti kontaminaci pokožky vnějšími vlivy

·          Hlavními prvky, které dávají arganovému oleji jeho zvláštní léčivé vlastnosti jsou:

 

 •  
  1. Skvalen, který je používán i v opalovacích krémech jako ochrana pleti a prevence rakoviny kůže. Zabraňuje také kontaminaci pokožky nežádoucími vlivy z okolního prostředí.
  2. Vitamín F, který je známý pro své anti-aging účinky. Pomáhá napnout kůži, zužuje roztažené póry a zjemňuje vrásky.
  3. Vitamin A a E jsou další dobře známé elementy pro mladou a svěží pleť. Téměř všechny opalovací krémy a krémy proti stárnutí obsahují vitamin E.

 

·         Arganový olej může být používán denně bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

·         Ačkoli je případná alergická reakce na arganový olej téměř vyloučená, protože se jedná o 100% čistý, přírodní produkt, raději poprvé vyzkoušejte arganový olej na malé části obličeje nebo pokožky a ujistit se, že Vám nezpůsobuje žádnou nežádoucí reakci. Případně se poraďte se svým lékařem, pokud užíváte léky, které by mohly reagovat s olejem.

·         Pokud budete používat arganový olej, mějte na paměti, že tento olej má specifické ořechové aroma. Vůně však nepřetrvá dlouho. Takže se nelekněte, až jej budete používat poprvé.

 

 

 

STUDIODIAMONDS - PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS - KURZY PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS - COPYRIGHT 2010-2023