ostatní služby

Jaké služby nabízíme?

profesionální líčení - Denisa Chudá

V našem kosmetickém studiu Vám nabízíme možnost využití služeb profesionální certifikované vizážistky Denisy Chudé. Pracuje s hypoalergenní kosmetikou, z které vybere vhodný výrobek v líčení právě Vám. Sleduje stále nové trendy nejen u nás, ale také v zahraničí. Některé z prací Denisy Chudé.

Zkušenosti: spolupráce s firmou L´Oreal Paris, časopis Žena a život, dále líčení pro Adidas, Mango, Miss Agro 2008, L´Oreal Color Trophy, předávání hudebních cen TV Óčko, Miss University 2010, líčení na fotoworkshopech atd.

Ke své práci používá značky: Inglot, M.A.C., L´Oreal, ARTDECO, YSL, Make up for ever

  • líčení denní a večerní
  • svatební a slavnostní
  • foto make-up

Líčení nabízím za přijatelné ceny v Brně a v Praze.

Objednávky na tel. 724 168 659 nebo 723 593 766.

výživové poradenství

Profesionální poradenství v oblasti zdravého hubnutí, udržení váhy, detoxikace, podpory metabolismu a úpravy životního stylu.

Ing. Pavla Gazdíková - Akreditovaná výživová poradkyně se zaměřením na trvalé a zdravé hubnutí, detoxikaci a sportovní výživu.

Poskytujeme poradenství v životosprávě:

  • co byste měli jíst, jak jíst, kdy jíst, v jakém poměru a množství.

poradenství v přípravcích:

  • jaké látky byste měli doplnit, jaké produkty užívat a proč, v jaké kombinaci a kdy během dne.

Diagnostiku složení těla na přístroji InBody 230.

Nutriční poradenství je nejen určeno pro klienty s nadváhou, ale také těm, kteří se ze zdravotních nebo preventivních důvodů zajímají o zdravou výživu, také těhotným a kojícím maminkám.

Sestavíme Vám jídelníček:

  • racionální stravy
  • hubnoucí
  • preventivní
  • výživové plány s různými dietními omezeními
  • jídelníček pro výživu ve stáří

info: Umění energií.cz

kontakt a objednávky: 777 608 571

Na setkání s Vámi se těší Ing. Pavla Gazdíková

Modeláž nehtů

Gelové nehty v žádném případě nepatří mezi módní výstřelek mladých dívek. Naopak gelové nehty se těší velké oblibě žen všeho věku, které svou krásu podtrhnou v podobě krásných upavených rukou viz fotogalerie nehtů.
Nabízíme Vám manikúru a modeláž nehtů s kompletní péčí, které promění Vaše ruce nejen na dotek, ale i na pohled. Používáme pouze nejkvalitnější profesionální materiály a naše dlouholetá praxe Vám zaručí opravdu precizně odvedenou práci.
Slova jsou jen slova, ale obrázek vydá za tisíc slov. Proto jsme pro vás připravily fotogalerii naši práce modeláže gelové nehty, ve které je jen malý zlomek možného zdobení nehtů, vzorů a typů představujících řadu gelových nehtů, které jsme Vám schopni nabídnout. Přejeme příjemný výběr z naší fotogalerie gelove nehty, nebo na stránkách facebooku gelovenehtybrno.

STUDIODIAMONDS - PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS - KURZY PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS - COPYRIGHT 2010-2023