ostatní služby

Aplikace kamínků na zuby

Lidé si dnes krášlí snad kde co. Vyjímkou nejsou ani zuby. Základem proto, aby jste si mohli dát aplikovat na zub okrasný šperk tzv. kamínek je, mít krásné zdravé a bílé zuby. Ústní hygiena je to nejhlavnější, co by nás mělo zajímat.

Jak kamínky na zuby vypadají?

Nabídka ozdob zahrnuje nejrůznější barvy,tvary,materiály. Nejlépe na zubech vypadají broušené kamínky z dílny Swarowski,jelikož jsou broušené a tak vytváří krásné odlesky.

Co udělat před aplikací zubního kamínku?

Při konzultaci se zubní instrumentářkou si zvolíte klenot i zub, na který má být kamínek nalepen.Pak se zhodnotí stav Vašeho zubu. Nejčastěji se aplikuje na horní 2, a v případě, že je zub poškozen, může se doporučit upevnit klenot na jiný zub.

Jak aplikace zubních kamínků probíhá?

Kamínek se nalepuje na zub, pomocí speciálního šetrného dentálního lepidla. Jedná se o bezbolestný zákrok, zcela bez poškození zubní skloviny. Dentální kamínek je nalepen adhezivní technikou na povrch Vašeho zubu. Šperk na zubu vydrží v závislosti na několika faktorech např. namáhání ozdobeného zubu a péčí o něj, ale i na umístění šperku a složení slin atd.
K aplikaci jsou použity krystaly z dentálních kamínků, nebo dentální krystaly Swarowski o velikosti 1,8mm, s možností výběru z velké škály barev. Celý zákrok obvykle netrvá déle než 15 minut.

Můžeme si kamínek nalepit své pomocí doma?

Jak si již sami správně myslíte, bohužel toto možné není. Nalepení zubního šperku (kamínku) provádí specialista. Zubní sklovina se musí přichystat (naleptat) a poté se aplikuje specílní kompozitní materiál do kterého se upevní šperk. Nakonec se vše vytvrdí lampou. A, jistě nemusím připomínat, že při této metodě je na místě také důležitá sterilita a pečlivost. Proto si normální člověk doma toto provést nemůže.

Jak dlouho kamínek vydrží?

Šperk na zubu vydrží v závislosti na několika různých faktorech např. namáhání ozdobeného zubu a péčí o něj, ale i na umístění šperku a složení slin atd. V každém případě by měl vydržet nejméně 2 měsíce, mnohdy však bude Váš úsměv zdobit déle než rok. Pokud se dentální klenot předčasně uvolní, je možné jej do měsíce po aplikaci reklamovat a žádat o nové nalepení.

Jak se zubní kamínek odstraňuje?

Tak, jak si rádi zubní kamínek necháváme aplikovat, tak zase na druhou stranu nastane někdy chvíle, kdy jej potřebujeme zase odstranit. Odstranění kamínku je velmi jednoduché a opět je nutno, aby tento zákrok prováděl odborník.

Pro koho je zubní šperk vhodný?

Dentální šperky jsou vhodné, dá se říci pro kohokoli. Nelze je aplikovat na nemocné či jinak poškozené zuby. Jejich aplikace není vhodná pouze pro děti. Dětské zoubky jsou velmi citlivé a, i když zubní kamínky a jejich aplikace zubní sklovinu, ani zub nijak nepoškozují, pro děti jsou tyto kamínky nevhodné.

Kolik stojí aplikace zubního kamínku?

Cena aplikace ve studiu Diamonds stojí 400Kč.

Co bychom mohli dodat o zubních kamíncích na úplný závěr?

Tyto kamínky jsou zcela neškodné a úžasné. Ještě do nedávna byly zubní kamínky módním hitem, který rozšířily zejména filmové a jiné populární hvězdy. dnes již tomu tak není. Ti z nás, kteří se rádi ukazují a mají rádi, když jsou středem pozornosti si je určitě rádi nechají aplikovat.

KURZ APLIKACE ŠPERKU NA ZUBY-cena 800Kč,délka kurzu 1hod.Na závěr vydán certifikát k okamžité aplikaci.Prodej materiálu.

STUDIODIAMONDS - PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS - KURZY PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS - COPYRIGHT 2010-2021