prodlužování řas

Jaké služby nabízíme?

permanentní prodlužování řas - metoda "řasa na řasu"

Permanentní prodlužování řas je nový revoluční produkt, který prodlužuje, zahušťuje a zesiluje řasy. Jsou to syntetické řasy, které jsou natočeny tak, aby kopírovaly přirozené řasy. Jejich výroba probíhá ručně. Jsou aplikovány individuálně, aby výsledkem byl přirozený vzhled.Řasy jsou odolné vůči vodě, potu, páře.

Obdivujete u některých žen jejich dlouhé,krásné a husté řasy? Pak si jen pro sebe smutně poznamenáte, že takové mít nikdy nebudete? Přestaňte smutnit, protože i Vy se můžete pyšnit dlouhými brvami. Udělejte si radost, zasloužíte si to.

Kdo si může nechat prodloužit řasy

Netrpíte-li na oční zákal, suchý slzný kanálek, zánět spojivek, či nadměrné slzení, pak Vám nic nebrání v tom, abyste si nechali prodloužit a zhustit řasy.

Důvody, proč se rozhodnout pro prodloužení, zhuštění řas

 • Nové řasy během velmi krátké doby
 • V případě, že Vaše řasy nejsou dlouhé ani husté, nebudou sami od sebe delší a hustší
 • Přirozený vzhled
 • Přirozené nošení
 • Přirozený pocit
 • Velmi jemně působí
 • Podmanivý pohled
 • Řasy jsou jemné, lesklé, hladké
 • Řasy nezatíží Vaše vlastní řasy, ani jim nijak neškodí
 • Zvýšení sebevědomí
 • Nenáročnost na péči, údržbu, odlíčení
 • Odvedení pozornosti od jiných partií, které nemusí být lichotivé
 • Nepotřebujete žádnou řasenku – čímž nejen ušetříte za opakované nákupy řasenek, ale také víte, že je již konec otiskům pod očima. Takže konec rozmazaným očím.
 • U prodloužených řas odpadá práce s kleštičkami na řasy
 • Prodloužené řasy Vám nabízí hned několik možností vzhledu – optické zvětšení očí; přirozený vzhled; sexy pohled; flirtovací pohled aj. Můžete si vybrat takový pohled, který Vám co nejvíce zalichotí.
 • Dlouhá doba trvanlivosti – jsou-li řasy správně aplikovány, mohou Vám vydržet až dva měsíce, tj. celý růstový cyklus řas.
 • Bezproblémové doplňování řas
 • Používaná lepidla na prodloužení, zhuštění řas, se při běžném nošení nevypařují, ani nijak nedráždí

Na jakou příležitost si nechat prodloužit řasy?

Jsou určité dny, kdy se snažíme být co nejhezčí, aby na nás spočinulo co nejvíce očí. Chystáte se na ples, promoci, svatbu, vítání občánků? Pro tyto a ještě mnohem jedinečných okamžiků jsou prodloužené řasy skvělým doplněním Vaší image.

Z jakého materiálu mohou být prodloužené řasy

Řasy, které Vám nabídnou v kosmetickém studiu jsou především vyráběné ze syntetických vláken, a to z důvodu, aby bylo zaručeno naprosto přirozeného vzhledu, ale také pocitu při jejich nošení.

Dobrý kosmetický salontaké poznáte podle toho, že bude disponovat hned několika variantami řas, protože naše vlastní, přírodní řasy nejsou stejné, ale naopak, jsou různě silné, z toho důvodu, ani při aplikaci umělých řas, není dobré volit všechny o stejné tloušťce. Kromě syntetických řas jsou však používané i hedvábné nebo norkové řasy.

Jak pečovat o právě prodloužené, zhuštěné řasy

Co si budeme povídat, je to určitý nezvyk, mít najednou o několik milimetrů delší řasy, a to nejen při pohledu do zrcadla. Nastává večer a vy si říkáte, jak si je odlíčit, abyste si je nestrhla? Vaše obavy nejsou na místě. Prodloužené řasy vydrží a snesou běžnou péči o ně, ke které patří právě i odličování. Pokud máte prodloužené nehty, případně vlasy, jistě si pamatujete, že první den, dva to byl nezvyk, ale pak jste se natolik s nimi sžila, že Vám naopak přišlo divné, kdybyste je najednou neměla (prodloužené nehty, vlasy). To samé platí i u řas. Pár dnů, a už Vám nepřijde, že by snad nebyly Vaše vlastní.

Jak zacházet s novými řasami?

Ten den, kdy si necháte řasy prodloužit, zhustit, nechoďte do bazénu, nepotápějte se, prostě se snažte vyhnout přímému kontaktu očí s vodou. Druhý den od prodloužení ještě nechoďte do sauny, páry a také nepoužívejte po tyto dva dny žádné odličovací přípravky na oči, maximálně použijte odličovače na bázi vody. Po dvou dnech si můžete již řasy klasicky odličovat, ovšem volte jen bezolejové odličovací přípravky. Také nepoužívejte veškeré kosmetické a hygienické pomůcky, u kterých se jednoduše mohou dostávat chloupky vaty do řas, tj. jedná se o klasické vatové tamponky a vatu. Co tedy používat k odlíčení očí? Pořiďte si jemné papírové kapesníčky.

Co dělat, aby zhuštěné řasy co nejdéle vydržely?

Občas se stane, že nám něco spadne do očí, smítko, prach apod. Co uděláme? Hned si instinktivně začneme mnout oko. Poté však zjistíme, že jsme o jednu, dvě, tři řasy chudší. S prodlouženými řasami se snažte jakémukoli mnutí vyvarovat.

Při umývání obličeje a následnému utírání do ručníku, si nedrhněte ručníkem oči. Oči stačí jen jemně ručníkem vyťupkovat. V případě, že jste ještě před prodloužením, zhuštěním řas, na ně používali kleště, s prodlouženými řasami kleště odložte do šuplíku, a kromě toho, je rozhodně ani nebudete potřebovat. Naopak si pořiďte, nemáte-li, speciální hřebínek na řasy s kartáčkem, který je dokonale pročeše a oddělí jednotlivé řasy od sebe.

Používání řasenky na prodloužené, zhuštěné řasy

Také se Vám často stává, že ráno vyjdete dokonale nalíčená, ovšem po čase, při pohledu do zrcadla si všimnete otisku řasenky pod očima. Sledujete-li nějaký dojemný film, nemůžete si ani pořádně poplakat, protože hned vypadáte jako rozteklý obrázek, a to díky řasence? S prodlouženými řasami můžete, tak jako s kleštičkami na řasy, řasenku odložit do šuplíku, nebudete ji potřebovat.

Před samotným prodloužením, zhuštěním řas

Jste objednaná na prodloužení, zhuštění řas a říkáte si, jak se připravit? I když Vás kosmetička odlíčí, je lepší, abyste si řasy nejen nemalovala řasenkou, ale také ani nenatáčela. Nosíte-li kontaktní čočky, můžete si je sundat ve studiu přímo před aplikací a po aplikaci zpátky nasadit.I když se doporučuje nasazovat až po 24 hodinách.

Jak dlouho trvá prodloužení, zhuštění řas?

Vyhraďte si zhruba hodinu Vašeho času. Celková doba se odvíjí nejen od zvolené techniky, ale také počtu aplikovaných řas.

Doplnění řas:

Tak, jako nehty, vlasy, tak i řasy rostou. Z toho důvodu počítejte s jejich doplňováním, a to zhruba po 3-5 týdnech. Tato doba se však liší právě od toho, jak rychle Vám řasy porostou, a také, jaký byl použit aplikovaný druh řas.

Objednávky na tel. 724 168 659

STUDIODIAMONDS - PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS - KURZY PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS - COPYRIGHT 2010-2023