prodlužování řas

Kurz prodlužování řas

Kurzy prodlužování řas probíhají několikrát týdně. Proč propásnout šanci stát se stylistkou prodlužování řas známé značky Violet Lashes.Naučíte se naaplikovat řasy jak na horní tak i spodní řasy.

Prodlužování řas je trend,prodlužování spodních řas

Tato metoda využívá jednoduché a zdravotně nezávadné aplikace, která pomůže ženám k pěstěnému vzhledu. Když kdysi nastal boonehtových center, následně pak prodlužování vlasů, tak nyní přicházejí na řadu řasy. Pokud hledáte nějaké uplatnění v podnikatelské sféře, tak prodlužování řas je jedním z odvětví, které je v kurzu. Není totiž nijak pracné si nechat prodloužit řasy a navíc to tolik nestojí, tudíž to ženy chtějí vyzkoušet. Pokud se naučíte správně aplikovat umělé řasy a budete vědět, proč je lepší používat ten a ten typ zatočení nebo ono či tamto lepidlo, tak se k vám zákaznice budou spokojeně vracet.

Prodlužování řas "řasa na řasu" Vám propůjčí husté, natočené a hlavně dlouhé řasy. Řasy jsou odolné vůči vodě, nevyžadují žádnou údržbu, a proto jsou vhodné k dennímu nošení.

Těchto kurzů se mohou zůčastnit nejen kosmetičky, ale i ostatní zájemci o tuto práci. K absolvování kurzu není třeba ŽL. Spotřebovaný materiál na školení je v ceně kurzu. Po celou dobu školení je k dispozici občerstvení zdarma. Sebou je potřeba vzít jen živý model, na kterém se naučíte aplikovat plný set řas a chuť se něčemu novému přiučit.

Školení trvá 6-8 hod.(dle zručnosti)

Profesionální sadu vytvoříme s budoucí stylistkou po absolvování kurzu. Není podmínkou absolvování kurzu odebrání materiálu.Mohu doporučit ke koupi profi sadu k okamžité aplikaci za cenu 2500Kč  nebo sadu s velkým diamantovým kufírkem za 3600Kč.Sada obsahuje lepidlo 10ml,primer,remover gel,3 délky řas v sypkém balení,1krát mix řas,pinzety,podložky pod oči,krystal,kartáčky pro zákaznice,balonek,microbrush.Po absolvování kurzu jsme neustále v kontaktu a řešíme vzniklé  problémy.

Cena kurzu :3800Kč

V ceně kurzu:cerfikát,obsáhlá skripta,instrukce pro zákaznice,nápoje,spotřebovaný materiál na školení

Bližší info na tel.724/168 659 nebo andrea.hermanova@seznam.cz

Termíny:dle individuální domluvy,kapacita 1 max.2 kurzistky


Průběh kurzu

teoretická část
základy anatomie oka, hygiena a bezpečnost při práci, seznámení s produkty a pracovním prostředí, technika provedení a následná práce, doplnění a odstranění prodloužených řas,3D řasy,norkové řasy,trvalá řasenka

praktická část
nácvik správného držení pinzet a správný úhel aplikace řas,aplikování plného setu řas na s sebou přivedený model,aplikace na spodní řasy,zdobení řas(glitry,kamínky,barevné řasy,peříčka),ukázka doplnění a odstranění,řešení problémů,péče o prodloužené řasy,marketing

Možnost domluvy dalšího termínu ukázky a řešení problému při aplikaci řas,zcela zdarma.

Po absolvování kurzu bude vydán certifikát.

Prodej kompletního materiálu přímo na školení.Proškolujeme s produkty té nejvyšší kvality schválené SZÚ Praha.Můžete si také zakoupit dárkové poukazy.Poukaz je platný 6.měsíců od zakoupení.Po datu platnosti nebudou přijaty zpět.Za dárkové poukazy peníze nevracíme.Hodnotu každého poukazu je možné vyčerpat pouze jednorázově.

 

Výhody prodloužených řas

Pokud má žena permanentně prodloužené řasy, tak jí odpadají starosti s každodenním líčením a navíc je stále výrazná, ve dne i v noci, což ocení spousta dam, které se stydí před ostatními chodit nenalíčené. Nastavené řasy zajistí ženám svůdnější pohled, protože ne každá je obdařena hustým porostem řas, popřípadě jejich barva není tak výrazná. Při používání různých líčidel se sice oku dá výraz, ale jsou situace, kdy třeba řasenka není vhodná (sport, plavání, nutné odlíčení na noc, alergie na kosmetiku, špatná minipulace s líčidly, když má žena brýle apod.). Nošení umělých řas pak přináší komfort, kdy se nemusíte o oči nijak starat a přitom máte pořád kočičí pohled. Protože je tato metoda velmi oblíbená, tak se ji naučte. Budete si poté moci sama aplikovat řasy nebo si vytvoříte svoji klientelu, protože procedura je čím dál žádanější.

STUDIODIAMONDS - PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS - KURZY PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS - COPYRIGHT 2010-2023